var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-21162358-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
Close

img

Krejčí 31-58-H/01

Chcete se naučit nové techniky a moderní trendy v oděvním průmyslu? Během studia se budete také vzdělávat v oblastech konstrucke oděvů, oděvních technologií a materiálů.

  • absolvent najde uplatnění v oděvním průmyslu
img

Reprodukční grafik 34-53-H/01

Chtěli byste studovat jeden z nejrychleji se vyvíjejících oborů reagujících na nové trendy? Pracovat na počítačích a ovládat nejrůznější grafické programové vybavení? V oboru Reprodukční grafik se naučíte využívat grafické softwary: Adobe CS4 (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat Professional). Naučíte se také provádět cenové kalkulace, řídit expedici a jiné části polygrafické výroby.

  • uplatnění najdete ve všech typech tiskáren, v propagačních agenturách, grafických studiích, ale také v oblasti obalové techniky a reklamy
img

Kadeřník 69-51-H/01

Zavedeme Vás do světa módy, kde vznikají nové střihy a účesy, které jsou "in". Pozveme Vás také do říše alchymie, kde se naučíte míchat ty nejlepší barvy a odstíny. Stanete se profesionály v oblasti vlasové kosmetiky. Budete umět zákazníkům vždy dobře poradit.

  • absolvent má předpoklady pro živnostenské podnikání při poskytování kadeřnických služeb
img

Cukrář 29-54-H/01

Ukážeme Vám cestu rájem sladkostí a cukrovinek. Budete péct s potěšením a naučíte se finesám, které znají jenom mistři. Poznáte lexikon mistrovského pečení a pak už Vašim kouzelným výrobkům jen těžko někdo odolá. Nejlepší absolventi získávají "Osvědčení HK ČR", které je opravňuje k praxím v cukrářských provozovnách zemí EU.

  • absolvent nachází uplatnění v cukrářských provozovnách a dalších zařízeních potravinářského průmyslu
img

Designér v reklamě 66-52-H/01

Chtěli byste také pracovat na počítačích a ovládat nejrůznější grafické programové vybavení? Naučíte se ovládat Adobe CS4 (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat Professional). Získáte základní dovednosti aranžování. Uplatnění naleznete v oblasti reklamy a marketingu.

  • uplatnění naleznete jako zaměstnanec firem v oblasti reklamy a propagace nebo jako osoba samostatně výdělečně činná
img

Kuchař - číšník 65-51-H/01

Naučíme Vás připravovat špičkové speciality. Čekají Vás rauty a recepce pro významné osobnosti. Zúčastníte se barmanských show a soutěží a zvládnete tajemství Freestyle. Naučíte se perfektně chovat a mluvit se zákazníkem.

  • uplatnění naleznete ve všech druzích a typech podnikatelských subjektů v oblasti stravovacích a hostinských služeb
img

Prodavač 66-51-H/01

Není umění vyrobit, ale prodat, a to Vás naučíme. Objevíte nejnovější světové trendy v dárkovém balení. Proniknete do světa reklamy a marketingu. Podíváte se s námi na veletrhy a přehlídky proslulých obchodních firem. Naučíte se výborně jednat se zákazníky, obchodními partnery a spolupracovníky.

  • absolvent se uplatní v obchodně-provozních funkcích a může se stát samostatným obchodníkem ve vlastním obchodním podniku