var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-21162358-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
Close

Adopce afrických dětí – projekt pomoci na dálku je mnohem víc než jen jednoduchá ekonomická výpomoc, neboť vytváří pouto solidarity, porozumění a vzájemné náklonnosti mezi různými národy a kulturami. Je to forma pomoci, která poskytuje dítěti možnost chodit do školy, a tím i naději na lepší život, zatímco zůstává ve své rodné zemi se svoji rodinou.

 

Adopcí Davida Kabue Wachira se také naše škola zapojila již v lednu roku 2004 do tohoto mezinárodního projektu Kampaně lidské podpory, kterou organizuje v České republice Humanistické centrum Narovinu.

 

Adopce na dálku spočívá v tom, že adoptivní rodiče (žáci naší školy) poskytnou každoročně „svému“ adoptovanému dítěti částku ve výši 7 200,- Kč. Z té jsou potom hrazeny veškeré výdaje související se vzděláváním adoptovaného dítka.

 

Díky studentům naší školy může David usedat do školní lavice již sedmým rokem.

  • podpora již 7 let